Головна » 2015 » June » 18 » Концерт «ТІЛЬКИ РЕГТАЙМ. І НЕ ТІЛЬКИ...» у Художньому музеї
Концерт «ТІЛЬКИ РЕГТАЙМ. І НЕ ТІЛЬКИ...» у Художньому музеї

17 червня у Художньому музеї Луцька відбувся концерт почесного гостя XII музичного фестивалю «Стравінський і Україна» Олександра САРАТСЬКОГО (музикознавець, композитор, джазовий піаніст, викладач Київської музичної академії ім. П.Чайковського). Він представив програму: «Тільки регтайм. І не тільки...».

Регтайм (англ. ragtime) — жанр американської музики, особливо популярний з 1900 по 1918 рік. Регтайм вважається одним із попередників джазу. Олександру Саратському вдалось надзвичайно швидко знайти контакт з аудиторією і неймовірно захоплююче розповісти про історію виникнення регтайму і про творчість Стравінського в цьому напрямку музики.

Фото: Віктор Чухрай

Джерело: Художній музей

Категорія: Художній музей | Переглядів: 798 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0