Головна » 2014 » December » 16 » Художній музей запрошує на вечір вокальної музики та поезії.
Художній музей запрошує на вечір вокальної музики та поезії.

Річниці відкриття оновленого Художнього музею присвячується культурно-мистецька акція із циклу «Довгі зимові вечори» – концертна програма на 3 частини з двома поетичними інтермецо «Вечір вокальної музики та поезії» (20 грудня 2014 року о 17.00 год.)

Ведуча вечора Зоя Навроцька

Учасники:

Сергій Бень – спів (бас-баритон)

Наталя Пом’яновська – фортепіано

Галина Яструбецька – декламування та коментарі до поезії

В програмі звучатимуть твори Вольфганга Амадея Моцарта, Джузеппе Верді, Джоаккіно Антоніо Россіні, Сергія Рахманінова, Петра Чайковського, Костянтина Данькевича, Олександра Білаша, Бориса Буєвського, Ігоря Шамо, Анатолія Голованя. А також поезія Миколи Зерова, Володимира Свідзинського, Костянтина Шишка.

Джерело: Художній музей

Категорія: Художній музей | Переглядів: 876 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/3