Головна » 2015 » June » 10 » Картина написана українським вояком поповнила фонди обласного музею
Картина написана українським вояком поповнила фонди обласного музею

Картина «Автопортрет», яку створив учасник АТО із села Годовичі Турійського району Ігор Ліщук, поповнила фонди Волинського краєзнавчого музею. Військовий на полотні зобразив себе у військовій формі на фоні вже мирного неба та українського символу – калини, а поряд намалював могили побратимів, яких втратив на війні.

Роботу, яка була написана військовослужбовцем під час проходження реабілітації, до музею передала голова ГО «Пятерня» Тетяна Мялковська. Загалом в такій арттерапії взяло участь більше тридцяти бійців. Картини були представлені для огляду на виставках у Луцьку а також ті, що не були продані поїхали для експонування за кордон.

Картина віднині буде експонуватися на музейній виставці «Неоголошена війна. Волинський рахунок».

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 806 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/2