Головна » 2014 » December » 20 » До річниці відкриття оновленого Художнього музею у Луцьку.
До річниці відкриття оновленого Художнього музею у Луцьку.

Рік тому, 20 грудня 2013 року, нарешті відбулось урочисте відкриття оновленого Художнього музею. У вересні 2014 року пішов з життя Клімчук Борис Петрович (Голова Волинської ОДА), який зіграв вирішальну роль у проведенні ремонту і відкритті.

20 грудня 2014 року у музеї відбулась культурно-мистецька акція під назвою «Вечір вокальної музики та поезії» з циклу «Довгі зимові вечори», присвячена річниці відкриття оновленого Художнього музею.

Оновлений Художній музей відкрився з розробленим логотипом (автор фотохудожник Віктор Чухрай).

Акція відбулась без зайвого пафосу, у колі найближчих друзів і поціновувачів мистецтва.

Гостям музею було запропоновано заповнити коротеньку анкету.

Учасники акції (зліва направо): Наталя Пом’яновська (фортепіано), Сергій Бень (спів (бас-баритон) та Зоя Навроцька (ведуча).

А також (справа на фото) Галина Яструбецька (декламування та коментарі до поезії).

У виконанні Сергія Беня прозвучали твори Вольфганга Амадея Моцарта, Джузеппе Верді, Джоаккіно Антоніо Россіні, Сергія Рахманінова, Петра Чайковського, Костянтина Данькевича, Олександра Білаша, Бориса Буєвського, Ігоря Шамо, Анатолія Голованя. У не пересічності таланту цього виконавця вкотре могли переконатися всі присутні.

У перерві між виконанням музичних творів прозвучала поезія Миколи Зерова, Володимира Свідзинського, Костянтина Шишка вибрані вірші з відомого циклу «Вінок сонетів».

Фото: Віктор Чухрай

Джерело: Художній музей

Категорія: Художній музей | Переглядів: 1087 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/4