Головна » 2018 » December » 5 » До Дня Збройних сил України
До Дня Збройних сил України

З нагоди 27-ої річниці Збройних Сил України у Волинському регіональному музеї українського війська та військової техніки відбулося ряд подій. 4 грудня фонди музею поповнилися парадним мундиром екс-Міністра оборони України Віталія Григоровича Радецького, генерала армії України.

5 грудня у приміщенні музею відкрито тематичну виставку на тему «Авіація 1-ї та 2-ї світових воєн у філателії». Особисте зібрання представив учасник бойових дій в зоні АТО, волинський поет Валерій Гнатюк (псевдонім Гнат Голка).

Джерело: Волинський регіональний музей українського війська та військової техніки

Категорія: Волинський регіональний музей українського війська та військової техніки | Переглядів: 775 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 4.0/2