Головна » 2018 » June » 22 » До дня народження Олени Пчілки
До дня народження Олени Пчілки

29 червня 1849 року народилась перша українська письменниця, етнограф, фольклорист, видавець Ольга Петрівна Драгоманова-Косач (Олена Пчілка) – матір-натхненниця цілого грона діячів української культури і літератури, серед яких зорею першої величини сяє Леся Українка. Усіх, хто хоче разом з нами пошанувати Велику Волинянку, запрошуємо до Волинського краєзнавчого музею на вечір-портрет «Світло добра і любові…», який відбудеться 26 червня о 12.00.

Серед інших матеріалів персонального фонду Олени Пчілки у музейній колекції зберігається оригінал, який буде експонуватись того дня – світлина юної Олі Драгоманової періоду її навчання в пансіонаті Нельговської (Київ, 1866).

Наталія Пушкар,
головний хранитель Волинського краєзнавчого музею

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 415 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0