Головна » 2018 » November » 27 » До дня людей з інвалідністю
До дня людей з інвалідністю

29 листопада о 14.00 год. у Волинському краєзнавчому музеї відбудеться творчий вечір «Люблю життя таким, як воно є…» з нагоди відзначення дня людей з інвалідністю.

Кожен день у житті людей з інвалідністю наповнений прагненням пристосуватися до самостійного життя у суспільстві, самовдосконалення, приносити радість собі і оточуючим. І не зважаючи на невдачі та смуток, надія на краще не залишає їх. Стало вже традицією кожного року до музейного заходу організовувати виставку робіт людей з інвалідністю. Цього року на виставці будуть представлені роботи членів Горохівської територіальної первинної організації УТОСу, а також відбудеться виступ з концертною програмою народного аматорського вокального ансамблю «НАДІЯ».

На музейному заході візьмуть участь: Юрій Симончук – голова правління Волинської обласної організації Луцької МТПО УТОС Волинського обласного фонду «ЗІР»; Лідія Шумчук – директор Горохівської територіальної первинної організації УТОСу; члени Волинського обласного фонду «ЗІР».

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 415 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/1