Головна » 2014 » September » 21 » До Богоматері Холмської.
До Богоматері Холмської.

21 вересня, на Різдво Пресвятої Богородиці, Православна Церква вшановує Діву Марію, у Холмській Чудотворній іконі прославлену. Уже в десятий раз віруючі Української Православної Церкви Київського Патріархату здійснили паломництво до Чудотворного Образу, що зберігається у Музеї волинської ікони.

Від кафедрального Свято-Троїцького собору та від храму Холмської ікони вірні та священнослужителі на чолі з Митрополитом Луцьким і Волинським Михаїлом пройшли хресною ходою до музею, де відслужили Акафіст Пречистій Діві перед її Чудотворним образом.

Особливо зворушливою була спільна молитва за єдність України, її військо та мир на рідній землі.

Джерело: Музей волинської ікони

Категорія: Музей волинської ікони | Переглядів: 923 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/4