Головна » 2014 » September » 23 » Діти учасників АТО відвідують Волинський краєзнавчий музей, його відділи та філіал безкоштовно.

З метою моральної та матеріальної підтримки бійців, учасників АТО та їх родин, повноцінного використання експозицій музею в патріотичному вихованні підростаючого покоління у Волинському краєзнавчому музеї, його відділах та філіалі встановлено безкоштовне відвідування для дітей шкільного віку, батьки яких перебувають або перебували у зоні антитерористичної операції.

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 743 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/3