Головна » 2015 » June » 1 » Діти світу у Волинському краєзнавчому музеї
Діти світу у Волинському краєзнавчому музеї

До Міжнародного дня захисту дітей у Волинському краєзнавчому музеї відкрито фотовиставки: «Дитячий світ» (фото вихованців Олександріївської школи-інтернату Рівненської області, автор – Олександр Харват) та «Діти світу» (фото учасників міжнародних виставок у м. Рівне із колекції Олександра Харвата).

Фотопроекти О. Харвата привертають увагу до соціальних проблем дітей в країні та світі. Висока професійність та вміння фотомайстра вловити тонкі емоційні стани та ситуації дитячої поведінки ставлять О. Харвата у ряд провідних фотомайстрів Європи та світу.

Фотоматеріали надані для експонування О. Харватом та Олександріївською школою-інтернатом (директор Наталія Тарасевич).

ДОВІДКА:

Олександр ХАРВАТ (22 січня 1959 р., м. Рівне).

Почав фотографувати з 8 років. З кінця 90-х років займається професійною фотографією. Член Національної Спілки фотохудожників України, Національної Спілки журналістів України, Національної Спілки краєзнавців України, заслужений художник Міжнародної федерації фотомистецтва (ЕРІАР), Посол Миру. Учасник та дипломант понад 200 національних і міжнародних фотовиставок в різних країнах світу.

Серед нагород на міжнародних конкурсах: GгаnРгеmіо, 1, 3 Ргеmіо, РгеmіоТгаекtогіа (Аргентина, 2006, 2007), перший приз (Болгарія, 2008), Гран-прі (Чехія, 2009), друге місце (Азербайджан, 2009), спеціальний приз Яворського (Росія, 2010), срібна медаль (Узбекистан, 2010), Гран-прі від Lеіса (2011), бронзова медаль (Аргентина, 2011, 2012), срібна медаль (Росія, 2012), золота медаль (Чехія, 2012), золота медаль Ташкентського бієнале (Узбекистан, 2012), призи міжнародних конкурсів газети «День» та інші.

Автор понад 50 персональних виставок в Україні, Румунії, Угорщині, Словаччині, Китаї, Росії, Індії, Чехії, Італії та ін. Автор фотопроекту «Обличчя Планети Земля», в рамках якого були проведені персональні виставки: «Від Парижа до Сіднея. Подорожні нотатки», «Судан: спека, пісок, люди», «Діти Світу», «Краса та велич гір», «Діти для миру?», «Китайські мандри», «Сицилія плюс», «Мандруючи світом», «Ташкент, Бухара», «Портрет митця», «Індія. Калькутта без ретуші», «В'єтнам: нескорена земля», «В обіймах наготи», «Рівне. На межі тисячоліть», «Індія. Контрасти» та інші.

О. Харват автор проектів та видавець альбомів «Кременець – ворота раю. Осінь», «Фотовернісаж на Покрову, 2006 – 2012», «Рівне. На межі тисячоліть», «Я люблю своє місто», «Рівненський край», «Культурна спадщина Рівненського краю», «В обіймах наготи», «150 святинь Великої Волині», «Шляхами Великої Волині», «Пересопниця. Батьківщина української Першокниги» та інших. Організатор щорічного Міжнародного Салону художньої фотографії «Фотовернісаж на Покрову».

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 835 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/4