Головна » 2014 » September » 1 » День знань в обласному музеї.
День знань в обласному музеї.

1 вересня у Волинському краєзнавчому музеї відбувся День знань «Україна – єдина країна». На перший у новому навчальному році урок до музею завітали учні навчально-виховних закладів міста Луцька № 4, 5, 9, 14. Для них були проведені тематичні екскурсії «Волинь в незалежній Україні», «Герої не вмирають», «Україна в світлі козацької слави», «Волинь – частина України», «Т.Г.Шевченко і Україна».

По завершенні екскурсій школярі писали листи воїнам у зону бойових дій на Сході України, розмалювали у національні кольори карту України, виготовили фігури жовто-блакитних птахів – маленьких символів миру на рідній землі.

Виручені за відвідування кошти будуть передані на допомогу сім’ям загиблих учасників АТО.

Фото Л.Максимова

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 902 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/7