Головна » 2015 » June » 1 » День відкритих дверей у Волинському краєзнавчому музеї
День відкритих дверей у Волинському краєзнавчому музеї

З нагоди Міжнародного дня захисту дітей 1 червня 2015 року у Волинському краєзнавчому музеї для лучан та гостей міста був організований день відкритих дверей.

Музей відвідали діти з малозабезпечених та багатодітних сімей, діти учасників АТО та ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС з Володимир-Волинського, Рожищенського, Ківерцівського, Ковельського, Луцького районів, міст Ковеля, Володимир-Волинського та Луцька.

Для дітей було проведено тематичні та оглядові екскурсії по експозиції музею, а також майстер-клас з виготовлення оригамі.

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 789 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/3