Головна » 2018 » November » 10 » День української писемності та мови у Колодяжному
День української писемності та мови у Колодяжному

9 листопада у Колодяжненському літературно-меморіальному музеї Лесі Українки відзначили День української писемності та мови. Утвердженням, розвитком рідної мови у свій час переймалися Леся Українка та Олена Пчілка у своїх художніх творах, публікаціях, пресі, власне, і безпосередніми діями. Про це говорила, наводила приклади науковий співробітником музею Марія Борисівна Чашук у передньому слові перед науково-освітнім заходом «Стежками творчості Лесі Українки».

На початку заходу гості оглянули відеоролик про становлення української мови. Далі учні 7 класу Колодяжненської ЗОШ впродовж півтори години безперервно читали оповідання Лесі Українки «Приязнь», яке було написане авторкою на основі колодяжненських спогадів, вражень, реальних дійових осіб, фольклору, етнографії, волинської народної мови.

Джерело: Колодяжненський літературно-меморіальний музей Лесі Українки

Категорія: Колодяжненський музей Лесі Українки | Переглядів: 455 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0