Головна » 2018 » June » 22 » День музею у таборі відпочинку
День музею у таборі відпочинку

20 червня працівники Волинського краєзнавчого музею завітали до позаміського закладу оздоровлення та відпочинку дітей «Сонячний» (с. Гаразджа Луцького р-ну). Ця традиційна акція відбувалась у рамках проекту «День музею у таборі відпочинку». Програма, яку підготували музейники, була розрахована на дітей різних вікових категорій.

Діти мали можливість ближче познайомитись із народною метрологією і традиційною іграшкою (лектори Людмила Мірошниченко і Леся Криштапюк, відділ етнографії), багатствами природи рідного краю (лектор Оксана Гаврилюк, відділ природи), оволодіти мистецтвом плетення виробів із лози (майстер Анатолій Лучко).

Експонувались і музейні фотодокументальні виставки: «Леся Українка і Волинь» (екскурсовод Людмила Завада, відділ науково-освітньої роботи) та «Герої не вмирають» (екскурсовод Оксана Важатко, відділ новітньої історії).

Акція «День музею у таборі відпочинку», що вже стала традиційною, триватиме впродовж усього періоду літніх канікул.

Замовлення за тел. 24 75 82

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 528 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 3.0/2