Головна » 2018 » June » 27 » Черговий День музею відбувся у таборі літнього відпочинку дітей
Черговий День музею відбувся у таборі літнього відпочинку дітей

З метою популяризації музейної спадщини України, виховання у дітей національних світоглядних позицій, поглядів і переконань на основі історико-культурної спадщини українського народу, його звичаїв і традицій, працівниками Волинського краєзнавчого музею щорічно проводяться науково-освітні заходи у дитячих таборах літнього відпочинку дітей.

Так, на продовження традиційної акції «День музею у таборі відпочинку» наукові співробітники Волинського краєзнавчого музею 26 червня завітали до позаміського дитячого закладу оздоровлення та відпочинку «Світанок» (с. Дачне Ківерцівського району). Діти прослухали цікаві лекції (з показом музейних експонатів) про етнографію та історію Волині, відвідали майстер-клас з лозоплетіння.

Для відпочиваючих були прочитані лекції «Волинський рушник» та «Дитяча народна іграшка» (молодші наукові співробітники відділу етнографії Оксана Моренчук та Леся Криштапюк), «З історії Луцького братства» (молодший науковий співробітник Катерина Прищепа).

Також для дітей було проведено майстер-клас з лозоплетіння (майстер Анатолій Лучко).

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 429 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 3.7/3