Головна » 2018 » March » 20 » «Бо скажуть, що тільки пили»: лідер «Бумбоксу» побував у Колодяжненському музеї
«Бо скажуть, що тільки пили»: лідер «Бумбоксу» побував у Колодяжненському музеї

Лідер гурту «Бумбокс» Андрій Хливнюк побував у селі Колодяжне Ковельського району, де відвідав музей-садибу Лесі Українки, – повідомляє Волинь24.

Фото Хливнюк у неділю, 18 березня, оприлюднив у Інстаграмі. Свої фото співак супроводив такими хештегами: #музей, #лесяукраїнка, #бумбокс, #боскажутьшотількипили.

Очевидно, на екскурсію на малу батьківщину Лесі Українки Хливнюк заїхав дорогою до Луцька, де в рамках туру «Голий король» у розважальному центрі «Промінь»18 березня відбувся концерт його гурту.

Категорія: Колодяжненський музей Лесі Українки | Переглядів: 465 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/1