Головна » 2014 » December » 11 » Бійці АТО у Музеї волинської ікони (ФОТО, ВІДЕО).
Бійці АТО у Музеї волинської ікони (ФОТО, ВІДЕО).

11 грудня 2014 року у Музеї волинської ікони відбулася особлива подія. Напередодні свята Миколая гостями музею стали бійці АТО, які лікуються у Луцькому військовому госпіталі. Екскурсію до музею для воїнів організував відділ промоції міста Луцької міської ради.

Захисники України разом із волонтерами з інтересом прослухали розповідь провідного наукового співробітника музею Ангеліни Вигодник про волинський іконопис. У залі Холмської Чудотворної ікони Богородиці вони були по-особливому вражені і зворушені, дізнавшись про її унікальність та надзвичайне пошанування у християнському світі.

Справжньою несподіванкою і приємним сюрпризом для бійців стала зустріч з учнями 8-М класу школи-ліцею №9 міста Луцька. Діти власноруч підготували для них листівки з святковими привітаннями і щирими побажаннями миру. здоров’я і перемоги України. Майстер-клас по виготовленню листівок провела випускниця Інституту мистецтв Східноєвропейського університету Ярина Наумова.

Гості музею також отримали подарунки від Луцької міської ради та колективу Музею волинської ікони.

Джерело: Музей волинської ікони

Категорія: Музей волинської ікони | Переглядів: 912 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/2