Головна » 2020 » June » 03

Охоронна археологічна служба України Інституту археології НАНУ, спільно із Адміністрацією Державного історико-культурного заповідника та Східноєвропейським Національним університетом, за участі Волинського відділення Спілки археологів України завершила попередні дослідження Башти князів Чарторийських у Луцьку.

Вже можна відвідати підземелля Кафедрального костелу Св. апостолів Петра і Павла. Вас з радістю чекають!

Напередодні свята Трійці, актуальним є ознайомлення з іконами даної тематики. У колекції Музею волинської ікони є кілька ікон «Старозавітна Трійця» різного часу і рівня виконання. Одна з найбільш цікавих ікон походить з Різдво-Богородичної церкви с.Троянівка Маневицького району і датована серединою XVIII ст.

Від сьогодні, 3 червня, можна буде відвідати Луцький замок.