Головна » 2020 » June » 3 » Підземелля Кафедрального костелу у Луцьку відкрито для відвідувачів
Підземелля Кафедрального костелу у Луцьку відкрито для відвідувачів

Вже можна відвідати підземелля Кафедрального костелу Св. апостолів Петра і Павла. Про це інформує Адміністрація Державного історико-культурного заповідника у м. Луцьку:

Друзі! Підземелля Кафедрального костелу Св. апостолів Петра і Павла відновлюють свою роботу! З радістю будемо чекати Вас на екскурсіях!

Просимо усіх дотримуватися правил відвідування! (Маски, антисептик, рукавички, дистанція).

Години екскурсій – 10:00, 12:00, 14:00, 16:00.

Квитки можна придбати у касі Луцького замку безпосередньо перед екскурсією або на інший день, запис на екскурсії за телефоном – 0332724588, моб. 0665520091

Категорія: Луцький історико-культурний заповідник „Старий Луцьк” | Переглядів: 286 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0