Головна » 2020 » June » 3 » Завершили попередні дослідження Башти князів Чарторийських
Завершили попередні дослідження Башти князів Чарторийських

Охоронна археологічна служба України Інституту археології НАНУ, спільно із Адміністрацією Державного історико-культурного заповідника та Східноєвропейським Національним університетом, за участі Волинського відділення Спілки археологів України завершила попередні дослідження Башти князів Чарторийських у Луцьку.

Сьогодні демонтували бетонний жолоб у Башті та вийшли на склепіння першого підземного ярусу башти. Прекрасний результат – наявність підземних ярусів не лише Кляштору та монастиря єзуїтів ХVІІ ст. а і безпосередньо Башти Чарторийських ХІV–ХV століть. Попереду їх дослідження!

Дякуємо всім причетним, а особливо бригаді Житлобуду-2 за велику допомогу у роботі.

Адміністрація Державного історико-культурного заповідника у м. Луцьку

Категорія: Луцький історико-культурний заповідник „Старий Луцьк” | Переглядів: 286 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0