Головна » 2018 » Липень » 29

Міжнародний волонтерський табір під назвою «Cтаровинна Волинь – перехрестя культур», ініційований Волинським земляцтвом у м. Києві – Міжнародним громадським об’єднанням «Волинське братство», та підтриманий Всеукраїнською асоціацією молодіжного співробітництва «Альтернатива-В» – знову розпочнеться в Музеї історії сільського господарства Волині-cкансен в с. Рокині.

29 липня професійне свято відзначають працівники торгівлі. З цієї нагоди у Рожищенському районному історико-краєзнавчому музеї відбувся черговий «Професійний діалог поколінь».

1 серпня о 12:00 год. у Колодяжненському літературно-меморіальному музеї Лесі Українки відбудеться презентація виставки творів Валентина Кирилкова, волинського художника, члена Волинської обласної організації Національної спілки художників України.