Головна » 2014 » Листопад » 25

У Старовижівському районному краєзнавчому музеї відкрилась перша персональна виставка робіт відомої майстрині соломоплетіння Валентини Якимович/

Знову в ці листопадові дні постукала в наші серця трагічна дата – вшанування пам’яті жертв голодоморів. З цієї нагоди у Нововолинському міському історичному музеї зібралися представники міської влади, установ, організацій, громадськість міста.

Для того, щоб залучити підростаюче покоління до вшанування пам’яті жертв голодоморів 1921-1923, 1932-1933, 1946-1947 років, працівниками Торчинського народного історичного музею ім. Г.О.Гуртового було проведено урок-реквієм «Страта голодом». Долучилися до нього вчителі та учні 7-го класу Торчинської загальноосвітньої школи ім. С.Гнатюка, де й проходив захід.

26 листопада Волинський краєзнавчий музей спільно з управлінням культури Волинської облдержадміністрації та Луцьким педагогічним коледжем проводить ІІІ Волинську науково-практичну конференцію „Музейна педагогіка. Теорія і практика”.