Головна » 2014 » Листопад » 12

У Волинському краєзнавчому музеї вперше було проведено інтерактивну екскурсію під назвою „Мандруємо століттями. Гончарство”, яку працівники відділу етнографії та народних промислів розробили для дітей середнього шкільного віку.

Нещодавно у Волинській облдержадміністрації проведено конкурс регіонального етапу Всеукраїнського конкурсу якості продукції «100 кращих товарів України» у 2014 році. Серед переможців гідне місце посів Музей історії сільського господарства Волині-скансен (директор Середюк Олександр Миколайович) і отримав Диплом у номінації «Роботи та послуги, які виконують або надають у побутовій та виробничій сферах» - Екскурсійні послуги.

12 листопада у відділі природи Волинського краєзнавчого музею відбувся дитячий ранок „День Синички”, приурочений до початку всеукраїнської екологічної операції „Зустріч зимуючих птахів” − облаштування місць підгодівлі осілої орнітофауни у холодний період року.