Головна » 2014 » Листопад » 20

20 листопада на історичному факультеті Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки відбулася 52-га Всеукраїнська наукова історико-краєзнавча конференція «Минуле і сучасне Волині та Полісся. Розвиток краєзнавства і краєзнавчої освіти на Волині», присвячена 25-річчю з часу створення Волинської обласної організації Національної спілки краєзнавців України.

Для школярів 5-7 класів ЗОШ І-Ш ст. с. Піддубці Луцького р-ну, аби вони краще вивчили краєзнавчий матеріал, організували поїздку за маршрутом с. Човниця – с. Тростянець – с. Лопатень.

У Маневицькому краєзнавчому музеї експонується виставка картин відомої волинської художниці, кавалера ордена княгині Ольги ІІІ ступеня Валентини Михальської.

20 листопада у Волинському краєзнавчому музеї було проведено історичну годину «Свіча пам’яті», присвячену пам’яті жертв голодомору 1932–1933 років в Україні.