Головна » 2014 » November » 25 » Обласний музей запрошує на конференцію з музейної педагогіки.
Обласний музей запрошує на конференцію з музейної педагогіки.

26 листопада 2014 року Волинський краєзнавчий музей спільно з управлінням культури Волинської облдержадміністрації та Луцьким педагогічним коледжем проводить ІІІ Волинську науково-практичну конференцію „Музейна педагогіка. Теорія і практика” (програма тут).

Порядок роботи

26 листопада (середа)

Волинський краєзнавчий музей, м. Луцьк, вул. Шопена, 20

9.00 – 9.30. – реєстрація учасників конференції

9.30 – 10.00. – відкриття конференції

10.00 – 12.00. – пленарне засідання

12.00 – 13.00 – практичні заняття на виставках Волинського краєзнавчого музею:

– „Герої не вмирають!”, присвячена пам’яті Небесної Сотні;

– етнографічно-екологічна виставка „Нелегка ноша або Все своє ношу з собою”.

13.00 – 14.00. – перерва

14.00 – 17.00 – секційні засідання

17.00 – 18.00 – екскурсія в Художній музей

Напрямки роботи конференції: співпраця музею і освітніх закладів: напрямки і реалізація; використання музейної експозиції для вивчення історії, літератури, природи, біології, географії, волинезнавства, образотворчого мистецтва тощо; реалізація соціальних функцій музею в роботі з дітьми: організація вільного часу, розважальна та ін.; розвиток шкільного музейництва; музейна педагогіка і музейна соціологія в дослідженні музейної аудиторії.

Під час роботи конференції для учасників та гостей будуть поведені практичні заняття на музейних виставках: «Герої не вмирають! (присвячена пам’яті Небесної Сотні) та «Нелегка ноша або Все своє ношу з собою, (етнографічно-екологічна виставка).

Участь в роботі конференції візьмуть музейні працівники, педагоги з різних областей України – Волинської, Черкаської, Львівської, Київської, Житомирської, Донецької, Харківської.

Реєстрація учасників конференції розпочнеться о 9.00 год. в приміщенні Волинського краєзнавчого музею.

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 763 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0