Головна » 2014 » November » 25 » Солом’яне диво у Старовижівському музеї.
Солом’яне диво у Старовижівському музеї.

У Старовижівському районному краєзнавчому музеї відкрилась перша персональна виставка робіт відомої майстрині соломоплетіння Валентини Якимович (на фото в центрі)... Вона вже вдруге привезла з Турійщини свої роботи старовижівчанам, які не тільки з великим інтересом знайомляться з делікатним солом’яним мереживом, а й переймають секрети цього ремесла.

– Валентина Петрівна провела два майстер-класи у нашому музеї – для всіх, хто захотів навчитися соломкарства, і для вчителів образотворчого мистецтва, – розповіла директор закладу Наталія Ковальчук. – А загалом її персональну виставку відвідало понад 400 любителів народних ремесел. Експонатами з соломки особливо цікавляться діти.

Виставки робіт вишивальників, художників-аматорів, іконописців, лялькарів у районному музеї стали вже традиційними. Це переконливо підтверджує, що на Старовижівщині продовжуються добрі традиції народної творчості.

Джерело: Волинь-нова

Категорія: Старовижівський народний краєзнавчий музей | Переглядів: 958 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0