Головна » 2013 » Жовтень » 11
   У Колодяжненському літературно-меморіальному музеї Лесі Українки відкрито виставку заслуженого майстра народної творчості України Віри Сергіївни Роїк „Чарівна голка Віри Роїк та її учнів”.
Депутати Волинської облради знову згадали про Музей жертв тоталітарних режимів у Луцьку.
   11 жовтня Волинська облрада підтримала запит Олександра Пирожика щодо виконання рішення обласної ради про створення в Луцьку Музею жертв тоталітарних режимів. Відповідний запит скерували голові обласної ради Володимиру Войтовичу та директору Волинського технікуму Національного університету харчових технологій Ігорю Корчуку.
Екскурсія для майбутніх гірників.
   З ініціативи керівництва ДП „Волиньвугілля” та відділу з питань внутрішньої політики, взаємодії із ЗМІ та зв’язків з громадськістю міськвиконкому в Нововолинському історичному музеї відбулася тематична екскурсія для вихованців вищого професійного училища, які навчаються за гірничими спеціальностями.