Головна » 2013 » Жовтень » 15
Оголошено VIII молодіжний конкурс "Новітній інтелект України": Що може перетворити вітчизняні музеї у центри активності місцевої громади?
   Журнал "Музейний простір" став партнером VIII молодіжного конкурсу "Новітній інтелект України" і взяв під свій патронат конкурсну тему "Що може перетворити вітчизняні музеї у центри активності місцевої громади?" в межах Конкурсу прикладних досліджень із соціально-економічної тематики.
Музей запрошує у гості до Золотої Осені.
   Відділ природи Волинського краєзнавчого музею розпочав проведення екскурсій-казок ,,В гостях у Золотої осені” із циклу ,,Чарівні пори року”. Мета цих оригінальних екскурсій – ознайомлення наймолодших відвідувачів музею (вихованців дитячих садків та учнів молодших класів шкіл міста Луцька) з осінніми явищами у природі Волині.