Головна » 2013 » Вересень » 26
   29 вересня в містечку Устилузі Волинської області запрацює оновлений Музей Ігоря Стравінського, перший і єдиний у світі музей, присвячений видатному композиторові. Завершено реставраційні роботи меморіального будинку-садиби І.Стравінського. Відтворено вигляд будинку, який він мав на початку ХХ століття, оформлено нову експозицію музею.
   27-29 вересня у м.Луцьку відбудеться Сьомий Міжнародний фестиваль українського фольклору „Берегиня”. У рамках фестивалю у  Волинському академічному обласному музично-драматичному театрі імені Т.Г.Шевченка розгорнута виставка весільних костюмів та рушників „На щастя, на долю”, основна частина якої оформлена унікальними експонатами з фондів Волинського краєзнавчого музею.