Головна » 2013 » September » 26
   29 вересня в містечку Устилузі Волинської області запрацює оновлений Музей Ігоря Стравінського, перший і єдиний у світі музей, присвячений видатному композиторові. Завершено реставраційні роботи меморіального будинку-садиби І.Стравінського. Відтворено вигляд будинку, який він мав на початку ХХ століття, оформлено нову експозицію музею.
Виставка весільних костюмів та рушників „На щастя, на долю” Міжнародного фестивалю українського фольклору „Берегиня”.
   27-29 вересня у м.Луцьку відбудеться Сьомий Міжнародний фестиваль українського фольклору „Берегиня”. У рамках фестивалю у  Волинському академічному обласному музично-драматичному театрі імені Т.Г.Шевченка розгорнута виставка весільних костюмів та рушників „На щастя, на долю”, основна частина якої оформлена унікальними експонатами з фондів Волинського краєзнавчого музею.