Головна » 2013 » September » 11
Завершилося експонування виставки портретів володарів і магнатів Великого князівства Литовського з Волинського краєзнавчого музею у Мінську.
   З 8 травня по 26 серпня у Національному художньому музеї Республіки Білорусь експонувалася виставка „Портрети володарів і магнатів Великого князівства Литовського” зі збірок Львівського історичного музею, Львівської національної галереї мистецтв та Волинського краєзнавчого музею (Луцьк). Вона стала одною з яскравих культурних подій Республіки Білорусь і користувалася великим успіхом у жителів та гостей Мінська. Про це йдеться у листах подяки директору Волинського краєзнавчого музею Анатолію Силюку від Національного художнього музею Республіки Білорусь.