Головна » 2012 » Червень » 19
Прапор воїна підрозділу Квантунської армії передано з Торчинського музею народу Японії.
   Прапор воїна підрозділу Квантунської армії передано народу Японії. Це сталось під час зустрічі голови облдержадміністрації Бориса Клімчука з Надзвичайним та Повноважним Послом Японії в Україні Тоічі Саката.
   Борис Клімчук розповів високоповажному гостю історію цього бойового стяга та передав Японському народу. «Це – ваша історична пам'ять. Цей прапор має бути у вашій країні. Нехай він буде приємним спогадом про Волинь. Ми шануємо свою історії, але й шануємо історію інших країн», - наголосив він.
Інформаційний лист Міжнародного керамологічного симпозіуму „Декор глиняних виробів: історія, технологія, функції”.
   Основна проблематика: історіографія // персоналії дослідників // методологія // сучасні проблеми дослідження // дефініції // наукові школи // концепції інтерпритації декору // історія виникнення й поширення // традиції й новації в сучасному декорі // особливості декорування теракоти, майоліки, кам’янкових виробів, фарфору й фаянсу // функції декору // технологічні особливості нанесення // інструменти для декорування // елементи й композиції орнаментів // семантика зображень // особливості декорування кераміки в різні історичні періоди, окремих археологічних культурах, країнах, осередках виробництва // регіональні, етнічні особливості // виокремлення й опис індивідуального стилю майстрів // проблема атрибутування декору.