Головна » 2012 » Червень » 12
    У володимирський період свого життя Арсен Річинський співпрацював з такими визначними особистостями, як архімандрит  Полікарп (Петро Сікорський), композитор, публіцист і політик  Михайло Тележинський, історик і археолог Олександр Цинкаловський,  публіцист і політик Дмитро Донцов.
   На жаль, ім’я Арсена Річинського й далі залишається маловідомим в Україні, що вкрай несправедливо, адже це був висококваліфікований лікар-спеціаліст й водночас філософ, релігієзнавець, культуролог, мистецтвознавець, церковний композитор, фольклорист.
У Колодяжненському музеї Лесі Українки експонується флористична виставка Галини Боратинець.
    Квіти – то давня любов Галини Максимівни Боратинець. Перші роботи із засушеного матеріалу виконувала на кольоровому папері. Згодом перейшла думка взяти природне тло, замкнути простір рамкою.
   У своїх роботах майстриня поєднує квіти і пелюстки – різні за формою, структурою, кольором, строками цвітіння. Рослини для роботи бере з саду, поля, лугу, квітника.