Головна » 2012 » Червень » 14
   Нове сучасне видання Путівника по фондах Державного архіву Волинської області - повноцінне джерело про архівні документи волинського краю. Воно продовжило інформування широкого загалу про документальну базу державного архіву Волині. Цей довідник стане доброю підмогою дослідникам, науковцям, історикам, архівістам, працівникам музеїв, бібліотек, краєзнавцям, студентській та учнівській молоді в архівних пошуках, наукових дослідженнях, вивченні історії рідного краю.
У Волинському краєзнавчому музеї презнтовано виставку до 130-річчя від дня народження Ігоря Стравінського.
   До ювілею видатного композитора сучасності Ігоря Федоровича Стравінського (1882–1971), у Волинському краєзнавчому музеї презентована стаціонарна виставка „З поверненням, Маестро!” (до 130-річчя від дня народження Ігоря Стравінського та 75-річчя Ігоря Блажкова). Виставкова експозиція виконана у авторській редакції кандидата історичних наук Олени Огнєвої із фондів обласного краєзнавчого музею, Устилузького меморіального музею Ігоря Стравінського та приватних збірок. Виставка знайомить з історичним Устилугом і Устилугом часів Ігоря Стравінського.