Головна » 2012 » Червень » 11
15 червня стартує проект „Екскурсоводи у відпустці” – відомі лучани розкажуть туристам про місто.
   Починаючи із 15 червня кожної п’ятниці о 18 годині зі скверу «Зоряний» (вул. Лесі Українки, 24) розпочинатимуться тематичні безкоштовні екскурсії за участі відомих людей міста. Серед почесних екскурсоводів – історики, краєзнавці, а також музиканти, письменники, актори, журналісти, громадські діячі.
У Нововолинському історичному музеї відбувся захід з нагоди 120 річниці з дня народження Арсена Річинського.
   В історичному музеї міста Нововолинська відбувся захід з нагоди 120 річниці з дня народження громадського діяча, культуролога, релігієзнавця Арсена Річинського, у якому взяли участь представники громадських організацій.