Головна » 2014 » November » 10 » Зустріч школярів з учасником подій на Майдані.
Зустріч школярів з учасником подій на Майдані.

У Волинському краєзнавчому музеї відбулася зустріч школярів з учасником подій на Майдані.

7 листопада учні загальноосвітньої школи № 10 м. Луцька відвідали виставку «Герої не вмирають!», яка присвячена революції Гідності. Діти прослухали екскурсію про події осені 2013-весни 2014 року, що відбувалися в Україні та ознайомилися з унікальними експонатами.

Також в молоді була можливість поспілкуватися з безпосереднім учасником тих трагічних подій. Волинянин Олександр Гуч на псевдо «Пегас», розповів як  вступив до 35-ї сотні «Волинська Січ», якими були його загиблі побратими. Сашко і сам отримав поранення в ногу, пройшов ряд операцій та тривалий курс лікування.

Учасник Майдану закликав молоде покоління не бути байдужими, а завжди відстоювати своє право жити у вільній країні і любити її. Олександр Гуч передав до музею ряд експонатів, що пов’язані з подіями на Майдані (одяг, шоломи та ін.).

Працівники музею продовжують поповнювати виставку «Герої не вмирають!» новими матеріалами та запрошують усіх лучан та гостей міста ознайомитися з цією експозицією.

Фото Л.Максимова

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 791 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/6