Головна » 2013 » September » 13 » Завершується оновлення музею-садиби Ігоря Стравінського.
Завершується оновлення музею-садиби Ігоря Стравінського.
В Устилузі завершуються реставраційні роботи музею-садиби Ігоря Стравінського.
Протягом 7 місяців будівельники намагалися відтворити вигляд будинку, який він мав на початку ХХ століття. У ході реставраційних робіт докорінно змінено експозицію, відтворено родовід родини Стравінських та додано нові матеріали. Унікальність музею-садиби Стравінського полягає у тому, що, окрім експозиції, в його приміщенні знаходиться музична школа. Незважаючи на те, що попереду ще робота з впорядкування прилеглої території та її озеленення, будівельники запевняють – 27 вересня зустрічатиме гостей оновлений музей-садиба – перший і єдиний поки що в світі музей, присвячений видатному композитору.

Категорія: Устилузький народний музей Ігоря Стравінського | Переглядів: 1375 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/2