Головна » 2016 » October » 7 » Запрошують до публікації у науковому збірнику з питань українського державотворення

І Н Ф О Р М А Ц І Й Н Е   П О В І Д О М Л Е Н Н Я

Волинська обласна організація Національної спілки краєзнавців України

Волинський інститут післядипломної педагогічної освіти

у листопаді 2016 р. планує випуск

ХІІ тематичного збірника наукових праць

«УКРАЇНСЬКЕ ДЕРЖАВОТВОРЕННЯ:
ПРОБЛЕМИ І СУЧАСНІСТЬ»

присвяченого становленню історичної освіти на Волині та

70-й річниці створення історичного факультету в Луцьку

Оргкомітет до 1 листопада 2016 року приймає статті на електронному носії, або електронною поштою за темою власних наукових досліджень за наступними напрямами:

- Українська історична наука: шляхи становлення.

- Актуальні проблеми розвитку історичної освіти на Волині.

- Видатні постаті в історії України та Волині.

- Особливості функціонування центральних і місцевих органів влади.

- Розвиток вітчизняної науки і техніки.

- Соціально-економічні особливості розвитку України.

- Політичні, історико-правові та культурні аспекти української державності.

Вимоги до оформлення статті: Обсяг тексту статті – 6–10 сторінок, мова – українська, шрифт Times New Roman 14 pt (інтервал – 1,5) у форматі Word, поля: зверху, знизу, зліва, справа – 20 мм.

Оформлення статті: справа – ім’я та прізвище автора, повна назва установи; у наступному рядку по центру – назва роботи великими літерами, у наступному рядку – анотація (20–30 слів) та ключові слова (3–5) (укр., анг. мови, шрифт Times New Roman 12 pt (інтервал – 1), виклад основного матеріалу дослідження, висновки, джерела та література. Посилання на джерела та літературу робити за зразком: [1, с.12] відповідно до списку використаних джерел та літератури.

Разом зі статтею подаються: авторська довідка (вказати прізвище, ім’я, по батькові автора; науковий ступінь, вчене звання; назва навчального закладу; індекс та повну поштову адресу; контактний телефон); копія квитанції про оплату (оплата – поштовим переказом).

Оргвнесок (підготовка до публікації, публікація, пересилка примірника авторові), який становить 75 гривень, просимо надсилати грошовим поштовим переказом на адресу: Бундак О. А., просп. Соборності 32б, кв. 37, м. Луцьк, 43023.

Для авторів, які мають науковий ступінь доктора наук – опублікування одноосібної статті безкоштовне.

Бундак Олена Анатоліївна (заст. голови ред. колегії)
Телефон для довідок: (050) 2384111
Е-mail:  [email protected]

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 740 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0