Головна » 2017 » September » 8 » Запрошуємо на екскурсію в освітнє минуле Луцька
Запрошуємо на екскурсію в освітнє минуле Луцька

У рамках святкування Днів європейської спадщини цієї неділі, 10 вересня, запрошуємо до Музею історії Луцького братства, відділу Волинського краєзнавчого музею, на безкоштовну „Екскурсію в освітнє минуле Луцька: братська школа і шпиталь”.

Цьогорічна тематика стосуватиметься освітніх і благодійних осередків Луцька. Відтак екскурс у минувшину братської школи і шпиталю, що діяли при Братстві Воздвиження Чесного Хреста від початків ХVII століття, наблизить усіх, хто завітає, до культурно-інтелектуальних набутків нашого міста.

Екскурсію проведе завідувач Музею історії Луцького братства, провідний науковий співробітник Волинського краєзнавчого музею Олена Бірюліна.
Захід відбудеться у неділю, 10 вересня і буде безкоштовним. Початок о 15.00 біля входу в музей (вул. Йова Кондзелевича, 5).

Попередній запис за реєстраційною формою.

Організатори – Центр туристичної інформації та послуг, Волинський краєзнавчий музей, Музей історії Луцького братства.

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 531 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 3.7/3