Головна » 2017 » Вересень » 20

Науковці з України, Республіки Польщі та Білорусії вже завтра зберуться на Міжнародну наукову конференцію «Олика та Радзивілли в історії України, Польщі та Білорусі», яку 21–22 вересня проводить Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки. Співорганізатором конференції став Волинський краєзнавчий музей.

П Р О Г Р А М А

Волинський краєзнавчий музей, Ківерцівські районна рада та райдержадміністрація, Олицька селищна рада, Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки, Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки, Центр Дослідів Волині при СНУ ім. Лесі Українки, Волинський інститут післядипломної педагогічної освіти, Ківерцівський краєзнавчий музей та Волинська обласна організація Національної спілки краєзнавців України 22 вересня проводять в м. Ківерці – смт. Олика краєзнавчі читання «Минуле і сучасне Волині та Полісся. Ківерцівський район та Олика в історії України та Волині».

П Р О Г Р А М А