Головна » 2017 » Вересень » 15

У конкурсі можуть взяти участь діти та юнацтво віком 11 – 21 років. Конкурс організовує НМІУ за підтримки Міністерства молоді і спорту України та громадської ініціативи «Асоціація творців для дітей на історичну тематику «Пам'ять майбутнього».

На Мі-8 з Волинського регіонального музею українського війська та військової техніки нині, як на тренажері, проходять навчання вояки із зони АТО.

У Володимир-Волинському історичному музеї відкрили виставку «Глина із глибини віків: випалена вогнем і не знищена часом». На ній експонується понад 100 виробів з глини ХІХ – ХХ століть з фондів музею: глечики, куманці, вази, тарілки та ін.

Наступний рік може стати роком відновлення культурної спадщини. Про підготовку відповідного указу Президента та Постанови уряду повідомив міністр Нищук. Ця приголомшлива новина (бо коли у нас було щось подібне?) вже викликала кілька неоднозначних думок. Основне питання, яке дискутується професійною спільнотою – що мається на увазі під «відновленням»?