Головна » 2018 » August » 27 » За участі музейників у Луцьку відбувся «Фестиваль професій»
За участі музейників у Луцьку відбувся «Фестиваль професій»

26 серпня 2018 року на території луцького Торгово-розважального центру «PortCity» відбувся дитячий фестиваль професій, на якому було представлено близько 150-ти спеціальностей. До даного заходу долучилися й представники військових комісаріатів Волинської області та Волинського регіонального музею українського війська та військової техніки.

Для маленьких лучан була розгорнута локація, де вони могли ознайомитись із фахом військовослужбовця. Зокрема, дітлахам розповідали про призначення кожного зразка зброї, представленого на локації, а також надавалась можливість попрактикуватися у розбиранні бойової зброї та приміряти на собі сучасне військове спорядження.

Джерело: Волинський регіональний музей українського війська та військової техніки

Категорія: Волинський регіональний музей українського війська та військової техніки | Переглядів: 416 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0