Головна » 2016 » October » 14 » Воля крізь віки
Воля крізь віки

До Дня захисника України в Камінь-Каширському краєзнавчому музеї  відбулась історична година «Воїн. Воля крізь віки». На захід до музею завітали учні 11 класів із шкіл району, які навчаються в Камінь-Каширському міжшкільному навчально-виробничому комбінаті (керівник групи – Карпік Ірина Борисівна).

Під час заходу відвідувачі ознайомились із виставкою з 24 постерів інформаційно-просвітницького проекту Українського інституту національної пам’яті «Воїни. Історія українського війська», яка розповідає про військові традиції нашого народу, шлях, який пройшли збройні сили України від Русі до АТО, сприяє відродженню почуття поваги до славних перемог наших предків.

Також була проведена екскурсія по музейній виставці «Віримо! Переможемо!», на якій представлені матеріали про події на Сході країни, загиблих земляків-героїв, волонтерів, воїнів-захисників, які відвойовують цілісність і суверенітет України, вкарбовуючи свої імена в історію звитяги українського народу.

Джерело: Камінь-Каширський краєзнавчий музей

Категорія: Камінь-Каширський народний краєзнавчий музей | Переглядів: 910 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0