Головна » 2018 » September » 12 » Волинський музей українського війська – до Дня танкіста
Волинський музей українського війська – до Дня танкіста

У Волинському регіональному музеї українського війська та військової техніки відбулася зустріч учнів Волинського обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Небесної Сотні з українськими танкістами.

На заході, присвяченому Дню танкіста, були присутні: Булавін О.О., генерал-майор СБУ у відставці, Ліхтарович Олексій Тихонович, полковник, автоматник танкового взводу, учасник ІІ світової війни, Кудь Вадим Олексійович, водій-механік танку, учасник ІІ світової війни, кандидат історичних наук, Хацановський Віталій Станіславович, полковник, кандидат педагогічних наук, Кучер Олег Флавіанович, полковник, командир 170-го танкового полку, м. Володимир-Волинський, Кучер Юрій Анатолійович, заступник військового комісара Волинського обласного комісаріату, випускник військового інституту танкових військ НТУ «ХПІ», Юрій Миколайович Баранюк, майор, командир взводу Волинського обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Небесної Сотні, учні 4-го курсу ліцею.

Джерело: Волинський регіональний музей українського війська та військової техніки

Категорія: Волинський регіональний музей українського війська та військової техніки | Переглядів: 453 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 2.0/2