Головна » 2016 » June » 7 » Волинський краєзнавчий музей у фотографіях
Волинський краєзнавчий музей у фотографіях

Волинський краєзнавчий музей – головний музей Волинської області, найбільший і найдавніший з нині діючих музеїв Волині, – пише UDNM.org, викладаючи на свій сайт його фотографії. Музей було відкрито 16 червня 1929 року у Луцьку з ініціативи створеного 1927 року Волинського товариства краєзнавства та опіки над пам’ятниками минулого.

У фондах Волинського краєзнавчого музею зберігається понад 140 тисяч експонатів основного фонду, які репрезентують природу, історію, етнографію, мистецтво волинського краю. Колекції музею представлені в експозиції, яка складається з розділів природи, давньої та новітньої історії, тематичних виставок. Щороку в музеї створюється близько семи десятків різноманітних виставок як з фондів музею, так і з інших установ.

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 955 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 4.0/5