Головна » 2013 » Жовтень » 22 » Волинські музейники привітали Львівську філію ННДРЦУ з 30-річним ювілеєм!
14:17
Волинські музейники привітали Львівську філію ННДРЦУ з 30-річним ювілеєм!
Волинські музейники привітали Львівську філію ННДРЦУ з 30-річним ювілеєм!
22 жовтня директор Волинського краєзнавчого музею Анатолій Силюк та завідувач Музею волинської ікони Тетяна Єлісєєва взяли участь в урочистому засідання з нагоди 30-річчя діяльності Львівської філії Національного науково-дослідного реставраційного центру України, яке відбулося у Палаці мистецтв міста Львова.
Від імені очільника Львівської облдержадміністрації Віктора Шемчука працівників центру та усіх учасників урочистостей привітала заступник голови ОДА Ірина Романів. Після виступів гостей, представників духовенства, керівників музеїв України, навчальних закладів Львова відбулась демонстрація фільму про Львівську філію Національного науково-дослідного реставраційного центру України, а також представлення недержавної нагороди в галузі реставрації «Архистратиг Михаїл». У рамках святкування 30-річчя учасники урочистого засідання мали змогу оглянути іконостас церкви Воздвиження Чесного Хреста монастиря Скит Манявський – наймаштабнішу реставраційної роботу Львівської філії, який експонується у Національному музеї у Львові імені Андрея Шептицького.
Музей волинської ікони від дня свого відкриття плідно співпрацює з Львівською філією ННДРЦУ у дослідженні і реставрації волинських ікон та предметів декоративної різьби і скульптури. Завдяки кропіткій, відповідальній і натхненній праці львівських реставраторів Десятки пам'яток сакрального мистецтва були повернуті до життя і знайшли місце в експозиції Музею волинської ікони.
 
Категорія: Музей волинської ікони | Переглядів: 922 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]