Головна » 2015 » October » 23 » Візит до Музею волинської ікони Блаженнішого Онуфрія, Митрополита Київського і всієї України, Предстоятеля Української Православної Церкви

23 жовтня з нагоди святкування престольного свята храму Всіх святих землі Волинської на Волині перебуває Блаженніший Онуфрій, Митрополит Київський і всієї України, Предстоятель Української Православної Церкви. Післясвяткової літургії у храмі митрополит Онуфрій у супроводі єпископату завітав до Музею волинської ікони.

Блаженіший передав до фондів музею відзнаки Предстоятеля Української Православної Церкви "За особливі заслуги перед Українською Православною Церквою" та "Благословення за труди на благо Святої Церкви", що поповнять колекцію церковних нагород УПЦ, які були передані Музею волинської ікони у 2013 році Предстоятелем Української Православної Церкви митрополитом Володимиром Сабоданом.

Після вручення духовенство поклонилося Холмській Чудотворній іконі Богородиці, звернувшись до Неї з молитвою "Царице Моя, Преблагая...".

Відвідувачі Музею волинської ікони зможуть побачити передані нагороди УПЦ на виставці, де будуть також представлені панагія та наперсний хрест з нагоди 1000-річчя від дня кончини Св. Рівноапостольного князя Володимира, а також наперсний хрест Блаженішого митрополита Володимира.

Джерело: Музей волинської ікони

Категорія: Музей волинської ікони | Переглядів: 771 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/4