Головна » 2015 » Жовтень » 23

54-та Міжнародна наукова історико-краєзнавча конференція “Минуле і сучасне Волині та Полісся. Місто Володимир-Волинський та Побужжя у світовій та українській історії. Успенський собор в історії міста Володимира-Волинського та України”, присвячена 1000-річчю пам’яті київського князя Володимира Великого та 860-й річниці початку будівництва Успенського собору, зібрала у Володимирі-Волинському істориків з України та Польщі.

23 жовтня з нагоди святкування престольного свята храму Всіх святих землі Волинської на Волині перебуває Блаженніший Онуфрій, Митрополит Київський і всієї України, Предстоятель Української Православної Церкви. Післясвяткової літургії у храмі митрополит Онуфрій у супроводі єпископату завітав до Музею волинської ікони.

22 жовтня Володимир-Волинський історичний музей відвідав майстер традиційного народного мистецтва, член Національно спілки художників України Йосип Осташинський з Києва. Ім'я цього чоловіка занесене до книги рекордів України.