Головна » 2015 » Жовтень » 28

На осінніх канікулах для луцьких школярів у Волинському краєзнавчому музеї відбувся майстер-клас з бісероплетіння.

Художній музей відвідали митці, роботи яких експонуються в об’ємній виставці творів українських модерністів другої половини XX - початку XXI століття під назвою «23+1», яка відкрилась 23 жовтня в галереї сучасного мистецтва «Арт-кафедра» за сприяння подружжя Корсак. Наукові співробітники Художнього музею також долучились до підготовки та відкриття цієї виставки.

Волинський краєзнавчий музей на базі свого філіалу – Колодяжненського літературно-меморіального музею Лесі Українки, у лютому 2016 року проводить історико-краєзнавчу наукову конференцію „Минуле і сучасне Волині та Полісся. Леся Українка і родина Косачів в історії та культурі України та Волині”, присвячену 145-ій річниці від дня народження Лесі Українки.

27 жовтня у Волинському краєзнавчому музеї відбулась історична година, присвячена 71-ій річниці вигнання нацистських окупантів з України. Присутні на заході студенти зустрілися з ветераном Другої світової війни Ігорем Місенком.