Головна » 2015 » Жовтень » 29

Студенти спеціальності «Документознавство та інформаційна діяльність» Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки відвідали Волинський краєзнавчий музей. Об’єктом зацікавлення спудеїв стала виставка, присвячена 150-й річниці від дня народження митрополита Української Греко-Католицької Церкви Андрея Шептицького.

Волинський краєзнавчий музей долучився до проведення з 15 жовтня до 30 грудня Центром туризму, спорту та екскурсій управління освіти і науки Волинської облдержадміністрації огляду музеїв при навчальних закладах Волинської області.

ПРО ПРОВЕДЕННЯ ОГЛЯДУ

На сайті управління культури Волинської обласної державної адміністрації розміщено проект заходів Регіональної програми розвитку культури, мистецтва та охорони культурної спадщини в області на 2016-2020 роки, який запропонований на громадське обговорення.