Головна » 2021 » October » 12 » Виставку з колекції Музею волинської ікони презентували у Вараші (ФОТО, ВІДЕО)
Виставку з колекції Музею волинської ікони презентували у Вараші (ФОТО, ВІДЕО)

9 жовтня у Мистецькій залі Центру дозвілля Департаменту культури, молоді та спорту м. Вараш відбулося відкриття виставки «Цариця небесна, матір земна».

34 ікони XVII–ХІХ ст. з колекції Музею волинської ікони присвячені образам Богоматері, її земному життю і пошануванню у східній і західній традиціях. Це вже вчетверте луцький музей представляє свою колекцію у місті-побратимі на Рівненщині.

Урочистості заходу надавав прекрасний музичний супровід і спів церковного хору. На відкритті побували багато жителів міста, представники влади і церкви.

Протягом роботи виставки працівники Центру дозвілля будуть проводити екскурсії для дорослих і дітей. Виставка працюватиме до 28 листопада.

Луцькі музейники щиро вдячні керівництву і працівникам Центру дозвілля за активність у пропаганді сакрального мистецтва волинського краю і завжди будуть їх підтримувати у нових проєктах.

Джерело: Музей волинської ікони

Категорія: Музей волинської ікони | Переглядів: 293 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0